Biorezonans to metoda, którą wykorzystuje medycyna naturalna w celu diagnostyki i naturalnego leczenia. Wiele z profesjonalnie działających w naszym kraju gabinetów medycyny naturalnej korzysta z urządzenia takiego jak generator plazmowy z biofeedbackiem. Urządzenie to łączy w sobie skaner częstotliwościowy, z pomocą którego można zmierzyć częstotliwość rezonansową oraz generator plazmowy przeznaczony do bezkontaktowego usuwania patogenów z organizmu (bakterie, wirusy, pleśnie, pasożyty).

Jak działa generator plazmowy z biofeedbackiem?

Generator plazmowy z biofeedbackiem działa na zasadzie lampy plazmowej generującej pole elektryczne. Innymi słowy, po szczegółowym zmierzeniu dokładnych częstotliwości rezonansowych patogennych mikroorganizmów, dochodzi do ich powolnej likwidacji. Emitując częstotliwość, wywołujemy rezonans z następstwem likwidacji patogenów. Stosowane w tej metodzie fale elektromagnetyczne są falami o niskiej częstotliwości i są one oczywiście całkowicie bezpieczne dla organizmu.

Skorzystaj z bogatej oferty gabinetu medycyny naturalnej

Warty odwiedzenia gabinet medycyny naturalnej, który posiada generator plazmowy z funkcją biofeedback – INNmed Poznań. Jak to wygląda w praktyce w gabinetach tego rodzaju? Podczas skanowania wybranego programu poprzez specjalny czujnik umieszczany na uchu lub palcu, można wybrać do nowego programu tylko te, które wywołują reakcję wegetatywną, pozwala to na eliminację patogenów z organizmu i w konsekwencji pozbywanie się w kolejnych zabiegach pasożytów, metali ciężkich i obciążających organizm bakterii. Wszystko to sprawnie, szybko i bezboleśnie, dzięki urządzeniu, które w doskonały sposób przywraca nasze zdrowie do równowagi.

Gabinet medycyny naturalnej jest miejscem, w którym bezpiecznie i komfortowo możesz wykonać skan swojego organizmu dzięki możliwości, jakie daje biorezonans przy udziale generatora plazmowego i jednocześnie rozpocząć usuwanie z ciała niechcianych patogenów.