Co zrobić aby działalność została zauważona? W dzisiejszych czasach, gdy reklamy zasypują nas z każdej strony, trzeba znaleźć sposób, który będzie się wyróżniał. Jaki sposób promocji dla firmy będzie najlepszy? Co zapadnie klientowi w pamięć? Zastanówmy się gdzie najłatwiej umieścić znak rozpoznawczy firmy. Na balonach? Reklama na nim umieszczona będzie tak ulotna jak sam balon. Ulotki? Ktoś od razu po jej otrzymaniu wyrzuci ją do najbliższego śmietnika.

Oczywiście, że można zainwestować w wizytówki, ale większość z nich zaginie, w portfelu posiadacza bądź skończy w koszu. No to może coś co zostanie w pamięci na długo jak na przykład słodycze? Bingo! Najlepiej trafić do serca i pamięci klienta przez żołądek. Wiele firm oferuje w sprzedaży słodkości o szerokim wachlarzu szat graficznych, ciekawych smakach bądź etykietach np.
krówki reklamowe
-krówki z nadrukiem
-krówki z logo

Krówki to chyba jedne z najbardziej kultowych słodyczy w naszym kraju, każdy o nich słyszał, każdy próbował i każdy je kocha. Wielu klientów skusi się na spróbowanie kolejnej. Dlatego jest to dość prosty sposób, aby zakorzenić się w pamięci klienta.

Tutaj zadziała zasada skojarzeń, ktoś zje ukochaną krówkę która dobrze mu się kojarzy, więc firma, której logo widnieje na etykiecie również będzie mu się dobrze kojarzyć. I później, gdy stanie przed wyborem dwóch marek, wybierze tę z którą ma lepsze skojarzenia. W tym wypadku firmę z której nadrukiem zjadł krówkę. Może warto się zastanowić nad taką formą reklamy. Jest ona zazwyczaj przystępna cenowo dla wielu (także i tych mniejszych firm), a efekty są fenomenalne.