Przygotowania do ślubu to niezwykły, lecz także trudny czas. Przyszli Państwo Młodzi zobowiązani są pamiętać o wielu detalach, bez których ślub i wesele nie mogą się odbyć. Ważne jest także, aby przygotować coś wyjątkowego dla gości, gdyż są oni bardzo ważni w czasie zaślubin i przyjęcia. Połączenie rodzin to moment szczególny, którzy Młodzi chcą celebrować ofiarując im m,in, krówki ślubne.


Młodzi bardzo często sięgają po różnego typu upominki dla swych gości, Bardzo oryginalne jest podarowanie gościom upominków pasujących do wesela i samych Młodych. Takimi upominkami bywają wiązanki ziół, zdjęcia młodych, magnesy z podziękowaniami czy zyskujące coraz większą popularność krówki weselne . Są to słodycze szczególne, gdyż papierki mogą zostać na życzenie Młodych spersonalizowane. Polega to na umieszczeniu zdjęcia wybranego przez zleceniodawcę, na każdym papierku cukierka. Takie krówki weselne dostępne dla gości, lub podarowane im w ciekawych pudełkach to niezapomniany upominek. W końcu goście bardzo często dopiero w dniu ślubu poznają Wybranka/Wybrankę ich członka rodziny. Krówki ślubne dają szansę na zapamiętanie wyglądu obojga. Same krówki weselne mogą mieć różne smaki, a wygląd opakowań zależy od preferencji Młodej Pary. Mogą oni wybierać spośród wielu wzorów i smaków.

Szczęście Młodych przekazywane jest ich rodzinom w formie słodkich upominków. Krówki ślubne mogą zostać zjedzone, a papierki stanowią pamiątkę z dnia ślubu. Umieszczenie różnych zdjęć na cukierkach to świetny pomysł na zabawę z gośćmi. Młodzi mogą opowiadać historię związane ze zdjęciami. W ten sposób rozluźniają atmosferę i pozwalają się poznać wszystkim gościom. Słodycze od zawsze przełamywały lody i pozwalały na nawiązywanie bliższych relacji. Przygotowanie słodkich upominków dla gości jest dobrym pomysłem, kiedy Młodzi chcą być blisko swych rodzin.