Jesteś świadkową na ślubie swojej przyjaciółki, Twoim zadaniem jest organizacja wieczoru panieńskiego, a nie masz pomysłu na główną atrakcję imprezy? Postaw na coś niebanalnego i rozważ spędzenie części wieczoru w pomieszczeniu escape room – pokoju, w którym grupa zamykana jest po to, aby rozwikłać szereg zagadek i wydostać się z niego.

Każde pokój zagadek zaaranżowany jest tak, że tworzy inną historię, którą trzeba rozwiązać, aby finalnie się z niego wydostać. Rozgrywka odbywa się w kilkuosobowej grupie i trwa określoną ilość czasu. Pokoje escape room dzielą się na różne kategorie. Tak więc można stać się uczestnikiem kryminalnej zagadki, archeologicznej wyprawy, czy scen rodem z amerykańskiego horroru.

Pokój zagadek to świetna rozrywka dla grupy znajomych, którzy szukają mocnych wrażeń. Nic dziwnego, że coraz częściej stanowi formę spotkań rodzinnych lub imprez firmowych. Dlaczego więc nie sprawić, aby stał się on najważniejszą atrakcją podczas wieczoru panieńskiego?

Jeśli uczestniczki imprezy panieńskiej zbyt dobrze się nie znają, taka przygoda pozwoli na integrację grupy i odwrotnie – w przypadku zażyłych relacji tym lepiej będzie współpracowało się podczas rozwiązywania łamigłówki.

Pokoje zagadek stają się coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu. Dostępne są nie tylko w dużych miastach, takich jak Kraków, ale otwierane są także w mniejszych miejscowościach. Zostając jednak przy Krakowie, zdecydowanie warto odwiedzić ten: Pokój zagadek Kraków | www.lostroom.pl