Chyba każdy z nas pamięta kultowe przypinki, które zdobiły nasze ubrania, plecaki czy torby. Im więcej ich było na danym elemencie naszej garderoby tym lepiej. Obecnie sławetne przypinki powróciły do łask zastępując inne elementy takie jak winietki umieszczane na stołach dla gości bądź plakietki z personaliami. Czy jednak obecnie jest to produkt na miarę naszych czasów?

Personalizowane przypinki dla pracowników

W wielu firmach zauważa się zastąpienie plakietek z danymi personalnymi i stanowiskiem pracownika właśnie przypinkami na których umieszcza się logo oraz dane, które uprzednio znajdowały się na plakietce. Wielu pracowników zachwala ten sposób, ponieważ przypinki na zamówienie są dużo wytrzymalsze od swoich poprzedników, a ponadto wyglądają dużo estetyczniej, przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości ich wykonania (wysoka jakość grafiki i kolorów). Pracownicy nie muszą się już obawiać zniszczenia plakietki poprzez na przykład zalanie jej kawą.

Na ślub, osiemnastkę i wiele innych wydarzeń

Kolejnym plusem przypinek jest możliwość spersonalizowania ich według własnego pomysłu. Idea podziękowań umieszczonych na przypince świetnie sprawdza się w przypadku ślubów, chrztów, osiemnastek, bowiem możemy na nich umieścić dowolny tekst, grafikę, a także formę zapięcia na agrafkę, magnes, żabkę czy klips. Przy czym w przypadku wyboru magnesu osoba obdarowana może później przypinkę umieścić na lodówce – będzie ona fantastyczną ozdobą.

Przypinki z własnym nadrukiem to również świetny pomysł na spersonalizowany prezent na dzień nauczyciela (na przykład „Aga – super nauczycielka”), dzień chłopaka (na przykład „Wojtek – chłopak jak z bajki”), dzień kobiet (na przykład „Ania – wymarzona żona”), bądź też na imprezę firmową i tu oczywiście dowolna grafika i tekst.

Przypinki sprawdzą się świetnie w przypadku chęci nadania symboliki konkretnej dacie to jest rocznica (rocznica powstania zbrojnego, rocznica otwarcia firmy, rocznica urodzin poety lub kompozytora) lub też umieszczenie na przypince zamiast daty – konkretnego symbolu (symbol partii politycznej, skrótu wydarzenia na przykład WOŚP, lub flagi czy godła danego regionu).

Trwałe przypinki to znakomite gadżety

Szeroki wachlarz możliwości wykonania przypinki powoduje, że są one nie tylko estetyczne ale i trwałe. Tak też przypinki będą nam służyły nie tylko w danym dniu, ale również przez bardzo długi okres czasu.

Powrót przypinek do łask użytkowników odbył się z dużym echem są one nie tylko fantastycznym zdobnikiem, ale i prezentem.